LOKAL
na
WYNAJEM
6 500 PLN
56,03 PLN/m2
KRAKÓWOlszanica
ul. Olszanicka
Opis
Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu niedawno powstały budynek o przeznaczeniu biurowo-usługowym z witryną, oraz dużym parkingiem na Woli Justowskiej- Olszanica.

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa - Woli Justowskiej Olszanica. Cicha, spokojna i malownicza okolica z pięknym widokiem na przyrodę w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. W okolicy doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa: sklepy (400m), supermarkety (700m), restauracje (500m), apteki i obiekty sportowe. Odległość od lotniska Kraków Balice, oraz obwodnicy miasta wraz z wyjazdem na autostradę A4- 2,5km. Czas wolny można spędzić na pobliskich terenach zielonych Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, oraz Las Wolski. Rejon słynący z wycieczek pieszych i rowerowych. Dojście na przystanek "Olszanica Kapliczka" zajmuję niespełna minutę, dzięki czemu mamy możliwość dostać się do centrum Krakowa w zaledwie 18 minut.

Budynek:
Budynek odebrany do użytku w 2021r, wybudowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na bardzo dobrą izolację termiczną oraz niskie koszty utrzymania. Nieruchomość o powierzchni 116m2, wyposażona w system alarmowy, rozprowadzona instalacja pod kamery, przygotowane pełne okablowanie budynku, rozprowadzona instalacja pod klimatyzację oraz rekuperację. Ogrzewanie, mieszalnik rekuperacji, uzdatniacz wody zlokalizowane w piwnicy. Budynek przygotowany pod prowadzenie działalności biurowej, usługowej, handlowej, możliwość zrobienia aneksu kuchennego, bądź wydzielenia zaplecza. Wysokość pomieszczeń 275cm. Atutem jest duży podjazd mogący pomieścić nawet do 8 samochodów. Działka o powierzchni ok 8 arów, z pięknie utrzymanym trawnikiem. Działka o niewielkim nachyleniu. W sąsiedztwie znajduje się głównie zabudowa jednorodzinna, a otaczają ją spokojne tereny zielone. Budynek oraz ciepła woda ogrzewana przy pomocy pieca gazowego dwufunkcyjnego kondensacyjnego. Budynek wewnątrz do własnej aranżacji wedle potrzeb.

Czynsz najmu: 6 500 PLN (brutto)
Dodatkowo media według zużycia (prąd, woda, gaz, śmieci)

Gorąco zachęcam do kontaktu oraz umówienia spotkania.

Agent prowadzący:
Dariusz Kaczmarczyk
Tel: +48 530-270-920
E-mail: kaczmarczyk@wizestates.pl
Szczegóły oferty

Cena6 500 PLN

Powierzchnia116 m2

PiętroParter

Liczba pięter1

RynekPierwotny

Rok budowy2021