DOM SPRZEDAŻ - Serdeczna Baranówka Kocmyrzów-Luborzyca Krakowski Małopolskie WIZ ESTATES

Baranówka

ul. Serdeczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 489 000 PLN
Cena za m2
95,45 PLN
Powierzchnia
156 m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2019
Numer oferty
90/6665/ODS
Dom Sprzedaż Baranówka Serdeczna

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Baranówka, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, w powiecie krakowskim.

Lokalizacja:
Baranówka znajduje się w pobliżu takich miejscowości jak Sulechów, Maciejowice czy też Luborzyca. W okolicy znajdziemy wolnostojące domy w otoczeniu ciszy i zieleni. Połączenie z Krakowem zapewnia szybka kolej aglomeracyjna, dzięki której do dworca głównego dostaniemy się w ok 15 min. Do najbliższych przystanków MPK niecałe 2 km. W bliskiej okolicy domu znajdziemy infrastrukturę handlowo-usługową taką jak m.in. sklepy, żłobki, przedszkola czy szkoły. 

Budynek:
Nieruchomość została oddana do użytku w 2019 r. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów o podwyższonych parametrach izolacyjnych. Konstrukcja budynku to beton komórkowy 25cm ocieplony 15cm styropianem. Stropodach ocieplony 30cm wełną mineralną. Dachówka ceramiczna. Dom wyposażony jest w fotowoltaikę i przydomową oczyszczalnię ścieków.
Dom ogrzewany jest gazem oraz zaopatrzony w ogrzewanie podłogowe na parterze domu. W salonie znajduje się kominek, który również daje źródło ciepła i spełnia normy ekologiczne. Nieruchomość ogrodzona jest betonowym ogrodzeniem, a wjazd na posesje zapewnia elektryczna brama Wiśniowski, wykonana na indywidualne zlecenie. Na zwiększenie bezpieczeństwa wpływa również zamontowany monitoring, wideo-domofon oraz alarm. 
Przy domu znajdziemy wolnostojący garaż 48m2 z poddaszem.

Ogród jest oświetlony oraz wyposażony w system nawadniania. Przestrzeń ogrodu jest idealnie zagospodarowana i przemyślana. Dom znajduje się na lekkim wzniesieniu co zapewnia fantastyczne widoki. 

Dom:
Na parterze tej niezwykłej nieruchomości znajdziemy: hall, kotłownię, pokój gościnny z indywidualną, małą łazienką, częściowo otwartą kuchnię ze spiżarką, salon oraz osobną toaletę. Piętro domu składa się z 3 pokoi, osobnej garderoby (mogącej służyć jako kolejny pokój) oraz łazienki. Z każdego z pokoi na piętrze mamy wyjście na duży balkon. Dom jest niezwykle jasny za sprawą dużej ilości okien. Okna najwyższej jakości - 3-szybowe, 5-cio komorowe, wyposażone w rolety wewnętrzne. Dom jest gotowy do zamieszkania i może zostać sprzedany z pełnym wyposażeniem. 

Cena:
1 489 000 zł

Kontakt do doradcy:
Bartłomiej Szewc
T: 530 272 773 
M: szewc@wizestates.pl

Mapa

Kontakt

Bartłomiej Szewc

Bartłomiej Szewc

Starszy doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530272773
E-mail:
szewc@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej