DOM SPRZEDAŻ - Młyńska Niepołomice Wielicki Małopolskie WIZ ESTATES

Niepołomice

ul. Młyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 890 000 PLN
Cena za m2
9 464 PLN
Powierzchnia
728 m2
Liczba pokoi
72
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2022
Numer oferty
94/6665/ODS
Dom Sprzedaż Niepołomice Młyńska
 

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch bliźniaków znajdujących się w miejscowości Niepołomice.

Lokalizacja:
Niepołomice to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokojne życie w zacisznym miejscu, jednocześnie mając łatwy dostęp do ważnych miejsc na mapie Polski. Miejscowość się zaledwie kilkanaście kilometrów od granicy miasta Krakowa, co zapewnia bezpośredni i szybki dojazd do stolicy Małopolski. Dodatkowo, w pobliżu miejscowości przebiega droga krajowa nr 79, łącząca Kraków z Trzebinią, co umożliwia łatwy dostęp do ważnych węzłów komunikacyjnych, takich jak obwodnica Krakowa czy autostrada A4. Najbliższe przystanki autobusowe umożliwiają szybki i łatwy dojazd do centrum Krakowa w ciągu 35 minut.

Nieruchomość:
Dwa budynki podzielone na osiem osobnych mieszkań mają powierzchnię łączną 728m2. Nieruchomość zawiera dwa typy układów, cztery po 61m2 oraz cztery po 121m2. Całość sprzedawana w stanie deweloperskim z zamontowanym piecem gazowy, instalacją centralnego odkurzacza oraz roletami elektrycznymi. Możliwe uzyskanie szczegółowego standardu wykończenia po ówczesnym kontakcie. Do nieruchomości przynależy 8 miejsc parkingowych pomiędzy budynkami.

Link do filmu: https://youtu.be/iL_pC9pdGfE

Cena: 6 890 000 PLN brutto
Faktura VAT

Gorąco zachęcam do kontaktu oraz umówienia spotkania.

Agent prowadzący:
Łukasz Kopacz
Numer licencji 29163
Tel: +48 530 121 234
E-mail: kopacz@wizestates.pl

Mapa

Kontakt

Łukasz Kopacz

Łukasz Kopacz

Starszy doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530121234
E-mail:
kopacz@wizestates.pl
Numer licencji:
29163

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej