DZIAŁKA SPRZEDAŻ - Zielona Modlniczka Wielka Wieś Krakowski Małopolskie WIZ ESTATES

Modlniczka

ul. Zielona

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
549 000 PLN
Cena za m2
318,08 PLN
Powierzchnia działki
1 726 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2022-02-15
Numer oferty
80/6665/OGS
Działka Sprzedaż Modlniczka Zielona

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 17,26 ara w Modlniczce oddalonej o 1 300m od granicy miasta Kraków.

Lokalizacja:
Działka usytuowana jest bardzo blisko do granicy miasta Krakowa, zlokalizowana niedaleko głównych węzłów komunikacyjnych. Swoim położeniem zapewnia zarówno bezpośredni i szybki dojazd do miasta, ponieważ znajduje się w pobliżu jednej z dróg krajowych nr 79 łączących Kraków z Trzebinią, możliwością szybkiego dojazdu do węzłów komunikacyjnych m.in. trasa na Olkusz, obwodnica Krakowa, autostrada A4. Dojście pieszo do granicy Krakowa zajmuje ok 15 minuty (1 300m). Nieopodal znajdują się przystanki autobusowe linii 238/248/258/268, dzięki czemu dojedziemy do centrum miasta w 30 minut. W niedalekiej odległości znajduje się niezbędna infrastruktura usługowo handlowa: sklepy spożywcze (Lidl, Biedronka), restauracje, siłownia, galeria Futura-Factory i kościół. Świetna okolica dla osób pragnących odetchnąć od miejskiego zgiełku w zacisznym miejscu Modlnicy. Działka w odległości 6,5 km od lotnika Kraków-Balice.

Działka:
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka ta w całości ma symbol MN (zabudowa jednorodzinna), a więc daje możliwość zabudowy wolnostojącej i bliźniacze. Kształt działki przypomina trapez o łącznej powierzchni 17,26 ara. Działka płaska, niezagospodarowana. W sąsiedztwie znajduje się tylko zabudowa niska jednorodzinna. Na działce znajduję się prąd, w drodze kanalizacja i woda; domy w sąsiedztwie uzbrojone w gaz. Przy południowej granicy działki udział (1/3) w drodze o szerokości 6m w cenie działki.

MPZP: 
Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza. Maksymalny procent zabudowy: 25%, powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż: 50%. Jeden budynek na działkę- działka min. 7a. Wysokość zabudowy maks. 9m, możliwość wybudowania 2 pięter, z czego 2 piętro jako poddasze użytkowe. Dach dwu, lub wielospadowy (kąt nach. 37st.-45st.) Nieprzekraczalna linia zabudowy - brak (zachowanie 6m od osi jezdni). Do lokalu mieszkalnego lub użytkowego przynależne 3 miejsca parkingowe. Możliwość nasypu na działce 0,5m, oraz wykopu 1m. 

Link do filmu: https://youtu.be/BX3rCZU3LHk

Cena: 549 000 PLN

Gorąco zachęcam do kontaktu oraz umówienia spotkania.

Agent prowadzący:
Łukasz Kopacz
Tel: +48 530 121 234
E-mail: kopacz@wizestates.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przystań, Przychodnia lekarska, Żłobek, Sklep, Plac zabaw, Bocznica kolejowa, Rzeka, Apteka, Hala sportowa, Fitnes, Kort tenisowy, Gimnazjum, Kościół, Centrum handlowe, Basen, Uczelnia, Blacharnia, Przedszkole, Bank, Park, Szkoła, Las, Lakiernia, Szpital, Restauracja, Zabudowa niska, Bar, Komenda policji, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Lotnisko, Autobus

Mapa

Kontakt

Łukasz Kopacz

Łukasz Kopacz

Starszy doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530121234
E-mail:
kopacz@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej