Cholerzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
444,44 PLN
Powierzchnia działki
9 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2021-05-06
Numer oferty
50/6665/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z pozwoleniem i projektem na budowę domu jednorodzinnego na sprzedaż o powierzchni blisko 10 arów w Cholerzynie, tuż przy zalewie Kryspinów. Nieruchomość oddalona 15km od centrum Krakowa.

Lokalizacja:
Grunt zlokalizowany w miejscowości Cholerzyn, przy samej granicy z Kryspinowem. Swoim położeniem zapewnia bezpośredni i szybki dojazd do miasta, ponieważ znajduje się przy jednej z dróg gminnych z możliwością szybkiego dojazdu do węzłów komunikacyjnych m.in. trasa w stronę Liszek, obwodnica Krakowa, autostrada A4, lotnisko Kraków-Balice. Dojście do centrum Kryspinowa zajmuje 20 minut (1 500m), a nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej; dzięki czemu dojedziemy do miasta w 20-25 minut. W niedalekiej odległości znajduje się niezbędna infrastruktura usługowo handlowa: restauracje, lokale usługowe, sklepy spożywcze, obiekty sportowe i rekreacyjne. Świetna okolica dla osób pragnących odetchnąć od miejskiego zgiełku w zacisznym miejscu Cholerzyna. Działka otoczona nieliczną zabudową niską, jednorodzinną. Sąsiednie miejscowość słynną z wycieczek pieszych i rowerowych, możliwość relaksu na pobliskich Zalewach i ich plażach.

Działka:
Działka usytuowana jest bardzo blisko do zalewu Kryspinów, odległość niespełna 80m. Działka do zakupu z aktualnym pozwoleniem na budowę, w projekcie dom wolnostojący o powierzchni 153m2. Nazwa projektu Dom przy Sokolej. Kształt działki podłużny z zbliżony do prostokąta o powierzchni 9 arów, położona w bezpiecznej odległości i wysokości od zalewu. Działka jest płaska. W sąsiedztwie znajduje się głównie zabudowa jednorodzinna. Działka w częściowo uzbrojona- wszystkie media znajdują się w drodze. Dojazd do działki po drodze asfaltowej.

Link wideo: https://youtu.be/KwdNAWSutoQ

Cena: 400 000 PLN

Gorąco zachęcam do kontaktu oraz umówienia spotkania.

Agent prowadzący:
Dariusz Kaczmarczyk
Tel: +48 530-270-920
E-mail: kaczmarczyk@wizestates.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Dariusz Kaczmarczyk

Dariusz Kaczmarczyk

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530270920
E-mail:
kaczmarczyk@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej