Cieszyn

ul. Szeroka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 290 000 PLN
Cena za m2
1 612,50 PLN
Powierzchnia
800 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe
Stan budynku
Idealny
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1750
Dostępne od
2021-09-25
Numer oferty
23/6665/OLS

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości WIZ-ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy wraz z działką budowlaną zlokalizowane bardzo blisko Rynku w Cieszynie.

Lokalizacja:
Ścisłe centrum miasta - bliżej się nie da. Z racji historycznej wartości tego miejsca, charakteryzuje się dużą ilością odwiedzających go turystów, ludzi z całego powiatu oraz dużo odwiedzających z Czech. Cieszyński Rynek to także miejsce organizacji wielu spotkań i wydarzeń kulturalnych. Wybrukowane, zabytkowe uliczki rzadko są uczęszczane przez samochody co sprawia że najbliższa okolica jest spokojna i klimatyczna. Bliska odległość do stacji PKP oraz nowego dworca autobusowego czyni to miejsce dobrze skomunikowanym.

Budynek:
Dobrze wyglądająca, stylowa kamienica wpisana na listę zabytków. Pierwsze wzmianki o niej pojawiły się w XVIII wieku, a odnowiona została w 2016 roku. Wymienione zostały wszystkie instalacje wraz z dachem.

Lokal:
Lokal użytkowy o powierzchni 83,24m2 posiada dużą witrynę, którą dobrze widać z drogi i wchodzi się do niego prosto z ulicy. Pomieszczenia wykończone zostały w wysokim standardzie i można je dowolnie przearanżować. Lokal składa się z głównego pomieszczenia, magazynu/gabinetu, korytarza i łazienki z WC. Ciepła woda i ogrzewanie pochodzą z kotłowni gazowej znajdującej się w tym samym budynku.

Działka:
Niepowtarzalna możliwość wybudowania nowego budynku w Ścisłym centrum Cieszyna. Teren w pełni budowlany o przeznaczeniu usługowym składa się z dwóch działek. Całkowita powierzchnia działki to 759m2. Wydane warunki zabudowy pozwalają na stworzenie w tym miejscu budynku o charakterze usługowym o powierzchni użytkowej do 800m2. Dopuszczalny procent zabudowy wynosi 85% a maksymalna wysokość to 3 kondygnacje. Wszystkie niezbędne media + kanalizacja są dostępne w pobliżu. Zostało wydane pozwolenie na stworzenie chodnika prowadzącego do nieruchomości od strony od strony Placu Ks. Józefa Londzina. Do nieruchomości można również dojść od strony ul. Szerokiej poprzez korytarz w kamienicy. Teren można zagospodarować również pod typ prowadzonej działalności w lokalu np. ogródek przy restauracji.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=_E1Ao3X_GoM

Cena całkowita: 1 290 000 PLN

Zapraszam do kontaktu, w celu oględzin tej wyjątkowej nieruchomości!

Kontakt do doradcy:
Sebastian Hryniewiecki
tel. 530 163 001
e-mail. hryniewiecki@wizestates.pl

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Kontakt

Sebastian Hryniewiecki

Sebastian Hryniewiecki

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530163001
E-mail:
hryniewiecki@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej