LOKAL WYNAJEM - Ślusarska Zabłocie Kraków Małopolskie WIZ ESTATES

Kraków

ul. Ślusarska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 850 PLN
Powierzchnia
93 m2
Piętro
Parter
Rynek
Wtórny
Numer oferty
189/6665/OLW
Lokal Wynajem Kraków Ślusarska

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal gastronomiczny w fantastycznym stanie i lokalizacji, wraz z całym niezbędnym sprzętem o powierzchni 93 m2 w dzielnicy Zabłocie.

Lokalizacja:
Zabłocie to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Krakowa. Posiada ona bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele sklepów, restauracji, aptek i pozostałych niezbędnych do codziennego życia miejsc. Ponadto wiele terenów spacerowych m.in. Bulwary Wiślane. Jednym z niewątpliwych atutów jest bliskość Kazimierza oraz Rynku Głównego. Na uwagę zasługuje również fakt doskonałego skomunikowania z pozostałą częścią miasta. Kursujące tramwaje oraz autobusy pozwolą nam się dostać do każdego zakątka miasta. 

Lokal:
Lokal posiada powierzchnię ok. 93 m2 i znajduje się na parterze apartamentowca, jako lokal frontowy z dużymi witrynami. Ta fantastyczna inwestycja jest już znana na gastronomicznej mapie Krakowa za sprawą mieszczącego się w niej pieca do pizzy, z którego zresztą lokal słynie. Piec osiąga temperaturę ponad 400 stopni Celsjusza i może być on opalany zarówno drewnem, jak i gazem. Nieruchomość składa się z przytulnej sali konsumpcyjnej, strefy do robienia pizzy, a także lady barowej, zaplecza, kuchni i łazienki. Istnieje możliwość rozłożenia ogródka od strony dziedzińca. W kuchni znajdziemy cały niezbędny sprzęt do gotowania płytę gazową 6-palnikową, dwukomorowy elektryczny piec do pizzy, dużą chłodnię, dwa okapy gastronomiczne. W lokalu została zamontowana, również klimatyzacja. Lokal posiada odbiory sanepidu, a także koncesje typu A, B. Cała lista sprzętów wchodzących w skład odstępnego jest dostępna podczas prezentacji.

Cena:
Czynsz najmu: 5850 PLN netto
+ Czynsz Administracyjny: 1502,6 PLN
+ media według zużycia
Odstępne: 50 000 PLN (do negocjacji) 

Gorąco zachęcam do kontaktu i obejrzenia tej nieruchomości.

Kontakt do doradcy:
Patryk Kosecki
T: 530 273 780
E: kosecki@wizestates.pl

Kontakt

Patryk Kosecki

Patryk Kosecki

Starszy doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530273780
E-mail:
kosecki@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej