Cieszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
83,24 m2
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1750
Numer oferty
80/6665/OLW

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości WIZ-ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy zlokalizowany bardzo blisko Rynku w Cieszynie.

Lokalizacja:
Ścisłe centrum miasta - bliżej się nie da. Z racji historycznej wartości tego miejsca, charakteryzuje się dużą ilością odwiedzających go turystów, ludzi z całego powiatu oraz dużo odwiedzających z Czech. Cieszyński Rynek to także miejsce organizacji wielu spotkań i wydarzeń kulturalnych. Wybrukowane, zabytkowe uliczki rzadko są uczęszczane przez samochody co sprawia że najbliższa okolica jest spokojna i klimatyczna. Bliska odległość do stacji PKP oraz nowego dworca autobusowego czyni to miejsce dobrze skomunikowanym.

Lokal:
Lokal użytkowy o powierzchni 83,24m2 posiada dużą witrynę, którą dobrze widać z drogi i wchodzi się do niego prosto z ulicy. Pomieszczenia wykończone zostały w wysokim standardzie i można je dowolnie przearanżować. Lokal składa się z głównego pomieszczenia, magazynu/gabinetu, korytarza i łazienki z WC. Ciepła woda i ogrzewanie pochodzą z kotłowni gazowej znajdującej się w tym samym budynku. Można w nim prowadzić szeroką gamę działalności.

Cena najmu: 2 500 PLN
Opłaty za media: wg zużycia

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia działki o powierzchni 7a bezpośrednio za lokalem. Można ją wykorzystać np. na ogródek do swojej restauracji lub pod inny typ działalności - cena do uzgodnienia.

Kontakt do doradcy:
Sebastian Hryniewiecki
tel. 530 163 001
e-mail. hryniewiecki@wizestates.pl

Kontakt

Sebastian Hryniewiecki

Sebastian Hryniewiecki

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
530163001
E-mail:
hryniewiecki@wizestates.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WIZ ESTATES dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest WIZ ESTATES z siedzibą przy Masarska 13/30, 31-534 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wiz.nieruchomosci.pl… czytaj więcej