» Zespół WIZ ESTATES

Zespół

Twój uśmiech i uścisk dłoni po zakończonej transakcji jest dla nas najwyższą wartością.

WIZ ESTATES to marka, w której pośrednicy dzięki świetnemu przygotowaniu merytorycznemu, będą w stanie przeprowadzić Cię w sposób bezpieczny przez cały proces sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz innowacyjny marketing wspierają nas w drodze do coraz wyższej skuteczności. Każdą nieruchomość traktujemy w sposób indywidualny.

Nasz zespół

 
Wiktoria Figuła

Doradca ds. nieruchomości

figula@wizestates.pl

577013707

Pokaż oferty


 
Wojciech Zięba

Właściciel, Ekspert ds. nieruchomości

zieba@wizestates.pl

790250101

Pokaż oferty


 
Patryk Kosecki

Manager, Starszy doradca ds. nieruchomości

kosecki@wizestates.pl

530273780

Pokaż oferty


 
Agata Finster

Koordynator oddziału

finster@wizestates.pl

790250103

Pokaż oferty


 
Bartłomiej Szewc

Starszy doradca ds. nieruchomości

szewc@wizestates.pl

530272773

Pokaż oferty


 
Łukasz Kopacz

Starszy doradca ds. nieruchomości

kopacz@wizestates.pl

530121234

Pokaż oferty


 
Piotr Milner

Doradca ds. nieruchomości

milner@wizestates.pl

790250772

Pokaż oferty


 
Izabela Goryjewska

Doradca ds. nieruchomości

goryjewska@wizestates.pl

530270920

Pokaż oferty


 
Karolina Walczyk

Doradca ds. nieruchomości

walczyk@wizestates.pl

530274333

Pokaż oferty


Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: