O nas

Łączymy młodość z doświadczeniem, autentyczność z synergią.

W innowacyjny sposób podchodzimy do branży nieruchomości.

Jesteśmy zgraną ekipą niezawodnych specjalistów, którą tworzą kompetentni i wzajemnie wspierający się ludzie.

Spoiwem tej grupy jest młodość i doświadczenie, pozwalające nam rozumieć potrzeby naszych klientów. Efektywność realizacji zleceń gwarantuje zastosowany przez nas system kontroli nad przebiegiem procesów. Zaawansowane narzędzia informatyczne pozwalają maksymalizować skuteczność względem właścicieli, kupujących i wynajmujących.

house

Najlepsze
Nieruchomości

iconmonstr-thumb-10-240

Jedynie zadowoleni
Klienci

iconmonstr-handshake-2-240

Wysoki poziom
obsługi

iconmonstr-id-card-1-240

Doradcy
z doświadczeniem

Nasz zespół

 
Wojciech Zięba

Właściciel, Dyrektor oddziału

zieba@wizestates.pl

790250101

Pokaż oferty


 
Agata Finster

Koordynator oddziału

finster@wizestates.pl

790250103

Pokaż oferty


 
Patryk Kosecki

Doradca ds. nieruchomości

kosecki@wizestates.pl

530273780

Pokaż oferty


 
Bartosz Michałowski

Doradca ds. nieruchomości

michalowski@wizestates.pl

790250292

Pokaż oferty


 
Bartłomiej Szewc

Doradca ds. nieruchomości

szewc@wizestates.pl

530272773

Pokaż oferty


 
Mateusz Mlostek

Doradca ds. nieruchomości

mlostek@wizestates.pl

577013707

Pokaż oferty


 
Dariusz Kaczmarczyk

Doradca ds. nieruchomości

kaczmarczyk@wizestates.pl

530270920

Pokaż oferty


 
Sebastian Hryniewiecki

Doradca ds. nieruchomości

hryniewiecki@wizestates.pl

530163001

Pokaż oferty


 
Tomasz Józefczyk

Doradca ds. nieruchomości

jozefczyk@wizestates.pl

790250772

Pokaż oferty


 
Rafał Węgrzyn

Doradca ds. nieruchomości

wegrzyn@wizestates.pl

530274333

Pokaż oferty


 
Łukasz Kopacz

Doradca ds. nieruchomości

kopacz@wizestates.pl

530121234

Pokaż oferty


Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: