O firmie

Moim celem zawsze było stworzenie miejsca skupiającego doradców przepełnionych pasją do nieruchomości. Ludzi, którzy rozumieją, w jak ważnym momencie życia będą towarzyszyć naszym klientom. Mającym świadomość, że kompetencje, rozwijanie swojej wiedzy w połączeniu z empatią oraz umiejętnością dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych pozwolą nam odcisnąć swój stempel na krakowskim rynku nieruchomości. WIZ ESTATES powstało 6 lat temu. Dziś po tym czasie, tysiącach transakcji wynajmu czy sprzedaży nieruchomości, setkach uśmiechów, podziękowań i uścisków dłoni mogę zagwarantować, że tutaj zostaniecie Państwo otoczeni należytą uwagą, szacunkiem i z przyjemnością będziecie do nas wracać.

Wojciech Zięba
Założyciel

Decydując się na nasze usługi, sięgasz po lata doświadczenia, unikalne know-how, ogrom wiedzy i podejście pełne zaangażowania. Krakowski rynek nieruchomości znamy od podszewki, dlatego jesteśmy pewni, że z nami zrealizujesz swoje plany. Wiemy też, przed jak ważnym wyborem stoisz i zrobimy wszystko, aby Ci go ułatwić.

W WIZ ESTATES jesteśmy zdania, że skorzystanie z usług biura nieruchomości to znacznie więcej niż tylko przedstawienie oferty. Traktujemy naszą pracę kompleksowo. Towarzyszymy Ci w całej drodze do wynajęcia bądź zakupu nieruchomości. Dbamy o obsługę prawną, kompletowanie dokumentów aż po wydanie kluczy do Twojego nowego miejsca na ziemi. Wszystkich chcących nam zlecić wynajem lub sprzedaż swojej nieruchomości możemy zapewnić, że przedstawimy ją w możliwie najlepszy sposób, a nasi pośrednicy pozwolą uzyskać więcej niż zadowalającą cenę sprzedaży.